Zakład Piekarniczo-Cukierniczy „As-Pal” został założony w 1996 r przez Małgorzatę i Bogdana Łuczaków. Początkowo firma zajmowała się produkcją pieczywa, lecz wraz z upływem czasu rozszerzyła swoją działalność o produkcję wyrobów cukierniczych.

Obecnie jesteśmy energicznie rozwijającym się zakładem, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom współczesnego Klienta. W naszej ofercie znajduje się ponad 30 rodzajów pieczywa i bułek oraz około 70 wyrobów cukierniczych.

Połączenie tradycyjnych receptur z nowoczesnością sprawia, że nasze wyroby od lat odznaczają się  doskonałymi walorami smakowymi oraz wysoką jakością. Nasze pieczywo wypiekane jest metodą tradycyjną na naturalnych zakwasach, dzięki czemu zachowuje naturalnie długą świeżość.

O wysokiej jakości naszego asortymentu świadczą nagrody i certyfikaty uzyskiwane przez Zakład Piekarniczo-Cukierniczy „As-Pal” w ostatnich latach. W 2004 roku zakończyliśmy wdrażanie procedury systemu HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point), czyli Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że spełniamy wszystkie najostrzejsze normy nałożone na producentów żywności, a nasze wyroby są powtarzalne i bezpieczne dla konsumenta .  Ponadto w 2008 roku nasza firma została nagrodzona Pucharem Cechu Piekarzy i Przedsiębiorców w Łodzi za Najlepszy Wyrób Tradycyjny w Wojewódzkim Konkursie Wyrobów Piekarskich.

Oprócz pieczywa naszym firmowym produktem są także wyjątkowe torty i ciasta domowe.

Niepodważalnym atutem naszych wyrobów cukierniczych jest ich wysoka jakość, doskonały smak i artystyczny wygląd. Dzięki wyposażeniu najnowszej technologii oraz zastosowaniu nowoczesnych technik i trendów w tworzeniu i dekoracji tortów, nasze wypieki są niepowtarzalne i łatwo rozpoznawalne.

Nieustannie staramy się zaspokajać gusta nawet najbardziej wymagających Klientów oraz zachwycać ich szerokim wyborem ciast i tortów, dlatego systematycznie wprowadzamy do naszej oferty nowy asortyment.

Nowoczesne technologie, świetnie wyszkolona kadra oraz stała obserwacja rynku to klucz do naszego sukcesu. Dysponujemy własną flotą transportową, obsługując kilkaset odbiorców w promieniu 100 kilometrów. Nasi kierowcy to nie tylko dostawcy, ale także zaufani ludzie, którzy służą fachową pomocą i  radą w doborze właściwego asortymentu.

Nasze motto to „być najlepszym” wystarczy skorzystać z naszych usług, aby się o tym przekonać.

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Sonda

Jak oceniasz nasze wyroby?